Cyklovýlet
Konečně nám to počasí dovolilo a mohli jsme v pátek 12.6. vyrazit na náš plánovaný výlet na kole.
Mrzí nás, že jsme nebyli všichni, celý kolektiv třídy, protože je nám spolu dobře a užíváme si poslední chvilky, než se rozprchneme na jednotlivé vybrané školy. Nebyla s námi Natka (ale ta si to užívá parádně v lázních – občas nám zavolá ?) a také Nikča (ta musela k zubaři ☹).
Naše trasa vedla dokonce přes hranice, navštívili jsme obec zvanou Seefeld Kadolz, kde jsme původně měli domluvené koupání na bazéně, ale počasí bylo chladné, tak to nevyšlo. Cesta vedla z kopce a do kopce, tak jsme si docela i „mákli“ ?. Ale zvládli jsme to! Ujeli jsme 24 km.
Moc se nám to líbilo, ale byli jsme na konci docela unavení.
Páťáci, Radka Kufová, Míša Kohoutková